Eğitimde Kalite ve Tecrübe
 

BU SİTE SATILIKTIR

0541 439 19 10

BU SİTE SATILIKTIR

0541 439 19 10
 

ÜMİTKÖY DERSHANE FİYATLARI 2018-2019

Değişen sınav sistemleri nedeniyle ailelerin en çok kafasına takılan sorulardan biri de dershanelerin fiyatlarıdır. Fiyatlar ne kadar olacak, ne kadar zam uygulanacak, bütçelere ne kadar uygun olacak vs. gibi sorular kafa karıştırmaktadır.

Aileler çocuklarının deneyimli eğitimcilerin desteğiyle iyi bir eğitim alarak geçiş sınavlarına en doğru şekilde hazırlanması için ellerinden geleni yaparak bütçelerine de uygun olan dershaneleri araştırıyorlar. Dershanelerin etüt ve ek ders vermesi de kriterler arasında yer alıyor elbette.

Her öğrencinin sınavlardan geçebilmek için ek ders aldığı Ümitköy Dershane Fiyatları 2018-2019 eğitim-öğretim yılında kurumun bünyesinde çalışan öğretmen ve personel sayısına göre farklı olabiliyor. En çok tercih edilen dershanenin yanı sıra diğer dershanelerin fiyatları eğitim yılında artış gösterebilmektedir. Zaten son yıllarda yapılan yasal değişiklik nedeniyle dershanelerin çoğu kapatılmış veya özelleştirilmiş olduğundan fiyatları otomatik olarak artırmıştır.

Dershanelerde belirlenen fiyatlar 2018-2019 eğitim öğretim yılı için uygulanan indirimler ile birlikte okuldaki başarısı, kardeş indirimi ve deneme sınavlarından aldığı dereceler gibi ozel durumları olan öğrencilere daha makul fiyatlar verilmektedir. Önceki yıllarda dershanelerin çokluğu nedeniyle fiyatlar oldukça düşük seviyede idi. Dershanelerin kapatılması ve özelleştirilmesi fiyatlarda baya bi artışa neden oldu.

Ümitköy Dershane Fiyatları 2018-2019 yılı için araştırma yapan velilere yıllık ortalama olarak 5 bin ile 15 bin arasında fiyat aralığı olduğunu söyleyebiliriz. Bu durum diğer dershaneler için de pek farklı değil. Herkes tarafından bilinen isim yapmış ve kendini kanıtlamış bazı dershanelerin fiyatları ise dudak uçuklatan cinsten olabiliyor. Çok sayıda dershane verdiği eğitim seviyesine, öğretmen kadrosuna, çalışan personel sayısına, öğrencilere sağlanan ek ders ve etüt imkanlarına, öğrencilerin yararlanması için verilen yayın gruplarına, kendi bünyesindeki giderlerine vs. bakarak yaptığı bir hesaplama sonucunda fiyat vermektedir. Tabi bu saydıklarımız arasında en etkili faktör elbette eğitim seviyesi olmaktadır.

Çocuklarının iyi bir eğitim alması, daha da başarılı bireyler haline gelmesi için tereddüt etmeden gönderdikleri dershaneler her zaman bütçeye uygun olmuyor. Aileleri bazen sıkıntı içine girdirse de öncelikleri olan çocukları için katlanıyorlar. Böyle aileler ve hedeflerine ulaşmak isteyen bütün öğrenciler için Ümitköy Dershane Fiyatları 2018-2019 eğitim öğretim yılında da bütçelere uygun olarak hazırlanmaktadır.

Comments are closed.