Eğitimde Kalite ve Tecrübe
 

BU SİTE SATILIKTIR

0541 439 19 10

BU SİTE SATILIKTIR

0541 439 19 10
 

Sincan Dershane

sincan dershane

Eğitim bireylerin hem ahlaken hem de belirlenen eğitim programları kapsamında oluşturulan bilgilerin öğrenciye aktarımını hedeflemektedir. Öğrenciler hedeflenen bu bilgi birikimlerini kazanarak ileride istedikleri alanda uzmanlaşmalarını sağlarken aynı zamanda verilen ahlaki ve toplumsal bilgi ve davranışlar sayesinde de bulundukları topluma uyum sağlayabilmekte ve kültürünü özümseyebilmektedir. Bir bakıma aslında eğitim çocuğun farklı bir dünyaya açılmasının ilk adımıdır. Ailesinden sonra gördüğü ilk sosyal kapı olan eğitim kurumları öğrencilerin üzerinde tahmin edilenden daha fazla etkiye sahiptir. Durum böyle olunca kişilerin bulundukları eğitim kurumları oldukça büyük bir öneme sahiptir. Verilecek karar doğrultusunda eğitimin alındığı kurumun seçimi daha titizlikle gerçekleştirilmesi gereken bir unsur haline gelmektedir.


sincan dershane sayısından oldukça az bir ilçedir. Devlet okullarının çokça bulunmasının yanı sıra aynı zamanda dershane sayısı da azdır. Günümüzde oluşan bu eğitim kurumlarının farklılaşmasına sebep olan husus ise yöneticilerin belirledikleri misyon ve vizyonlar ayrıca öğretmenlerin eğitimi sunma kalitesidir. sincan dershaneler arasında bulunan kurumumuzda belirli bir plan içerisinde eğitim sürecini gerçekleştirmekte ve adını bu hususta duyurmaktadır.


Vizyon Ve Misyonumuz


sincan dershaneler  arasında farkımızı verdiğimiz eğitimle ortaya koymaktayız. Avrupa standartlarında verilen eğitimimizle birlikte Avrupa seviyesinde yabancı dil eğitimi verebilecek profesyonel öğretmen kadromuza sahibiz. Öğrencilerimize verdiğimiz yabancı eğitim ile onları farklı dünyalara açılmasını hedefliyoruz. Günümüzde önemli olan yabancı dil konusunda öğrencilerimizi farklı dillerde destekleyerek onları geliştirmeyi hedeflemekteyiz.


Ayrıca dershanemizde öğrencilerimizin kendilerini geliştirebilecekleri farklı materyallerle destekli sınıflarımızı oluşturduk. Öğrencilerimizin diledikleri alanda kendilerini geliştirebilmelerini amaç ederek çıktığımız bu yolda bu amacımızı gerçekleştirmeye yönelik sınıflar oluşturmaktayız. Ayrıca oluşturulan eğitim programını öğrencilerimize eğlenerek öğretebilmek adına farklı yöntemler geliştirerek onlarda kalıcı ve tam öğrenmeyi gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Öğrencileri zorlayan ve onlara kimi zaman ağır gelen eğitim programını ne derece kolay verebileceğimizi, davranışı aşılayabileceğimizi araştırarak onlara en iyi hizmeti verebilmek adına gelişim sağlamaktayız. Biliyoruz ki bugünün çocukları geleceğin bizlere yardımcı olacak mesleklerine sahip olacaktır. Ülkenin refahını sağlamak adına öğrencilerimize büyük bir titizlikle yaklaşarak onların gelişimine destek olmaktayız. 

Comments are closed.