Eğitimde Kalite ve Tecrübe
 

BU SİTE SATILIKTIR

0541 439 19 10

BU SİTE SATILIKTIR

0541 439 19 10
 

Ankara En İyi Dershaneler

Dershanelerin en önemli görevi öğrencinin ve ailelerinin hedeflerini gerçekleştirmektir. Öğrencilerin ayrı velilerin ayrı beklentileri vardır. Bunu gerçekleştirmek için dershanelere büyük iş düşer. Bunu gerçekleştirmek için sağlam bir kadroya ve iyi düzenlenmiş bir eğitim programına ihtiyaç vardır. Öğrencilerini doğru bir şekilde yönlendirmelidir. Ankara en iyi dershaneler arasında zirvede yer alan odtülüler dershanesi başarıyı sizlere sunmaktadır. Yüzde yüz başarı göstereceksiniz. Size istediğinizi kesin yaptırırız gibi cümleler kurmamaktayız. Sadece sistemli olmayı sizlere gösteriyoruz. Nasıl ve ne şekilde çalışacağınızı gösteriyoruz. Sizleri doğu yönlendiriyoruz. Başarı bizim değil sizin emeğinizdir. Biz dershane olarak sizlere sadece rehberlik sağlarız ve gereken bilgiyi en doğru yöntemle almanızı sağlamaktayız.

12 kişilik sınıflarımızda, alanında uzman öğretmenlerimiz ile birlikte çeşitli yöntemler kullanılarak dersler işlenmektedir. Ders içerisinde öğretmeniniz dersi işlerken anlamayabilirsiniz. Bu konu eksik kalır. Böyle olduğunda ne yapacaksınız? Çözüm basit. Hemen öğretmenlerinize eksikliğiniz olduğunu söyleyeceksiniz. Öğretmenlerinizde size birebir ders ya da etüt verecek bu da yeterli olmazsa ek dersler konulacaktır. Hiçbir konuyu öğrenmeden üstünden geçmeyeceksiniz. Ankara en iyi dershaneler listesinde yer almak kolay değildir. Olduğumuz yerin hakkını verme adına öğrencilerimize gereken özeni göstermekteyiz.

Dershanemizde koçluk sistemi ile tek tek kişiye özel olarak nasıl ders çalışması gerektiğini gösteren program verilmektedir. Bu programlar ile sistemli bir şekilde ders çalışırsınız. Bu bir süre sonra da alışkanlık haline gelecek ve başarınız da buna göre zamanla artacaktır.

Aylık düzenlenen deneme sınavlarımız ile bu programlarınıza eklemeler ve çıkartmalar yapılmaktadır. Nasıl mı? Deneme sonuçlarınızı sizlerle değerlendiriyoruz. Eksikliklerinizi size gösteriyoruz. Böylece tamamlamak için zamanınız oluyor.

Ankara en iyi dershaneler den farklı olarak kaynak sıkıntımız bulunmamaktadır. Verdiklerimiz size oldukça yeterli gelecektir. Yaprak testler, konu anlatımlı kitaplar, soru bankası kitaplar, cep kitapçıkları gibi ihtiyaç duyabileceğiniz birçok kaynak verilmektedir.

Odtülüler dershanesi tam gün eğitim vermektedir. Sizler kendinize uygun programa kayıt olabilirsiniz.  Sınav sürecinde psikolojik destek almak için rehberlik hizmetimizde bulunmaktadır. Bu hizmette ayrıca öğrencilerimize sınavla ilgili her türlü bilgilendirme yapılmaktadır. Hatta sınavdan sonra bile bu hizmetimiz devam etmektedir. Sizleri gerekli yerlere yerleştirme konusunda yardımcı olur. Bunların yanında sizlere destek sağlayacak yöntemler öğretilmektedir.

Daha detaylı bilgi isterseniz bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İhtiyacınız olan başarı sözü değil, sizi doğru yönlendirecek bir kurum ise; buyurun gelin.

Comments are closed.
avukat