Eğitimde Kalite ve Tecrübe
 

BU SİTE SATILIKTIR

0541 439 19 10

BU SİTE SATILIKTIR

0541 439 19 10
 

Ankara Dershaneler

Öğrencilerimiz iyi lise, iyi üniversite, iyi iş derken sürekli sınava girmek zorunda kalmaktadır. Dershaneler iyi ve kötü olarak sınıflandırılmaktadır. Aslında kötü dershane diye nitelendirmek yanlış değil mi? Aslında doğru tabir; öğrenciler için yeterli düzeyde olmaması demek daha doğru olur. Çünkü her dershane öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına destek verememektedir. Eğitim sistemlerindeki eksiklik onları bu seviyede tutmaktadır. Merkezi sınavlara hazırlanmak oldukça güçtür. Hele bir de tek başınıza yardımsız çalışıyorsanız. Birde üstüne sınava nasıl hazırlanmanız gerektiğini bilmiyorsanız işiniz bir hayli zorlaşmaktadır. Sınava hazırlanmak için öncelikle test çözme tekniklerini bilmelisiniz. Sonra bilginiz tam olmalı ve sistemli çalışmalısınız. Bilginin yanında sağlam bir psikolojiye sahip olmalısınız. Odtülüler dershanesi öğrencilerini sınava hazırlarken birçok yöntem izlemektedir.

Ankara dershaneler öğrencilerine yönelik olarak;

12 kişilik sınıflarda, alanında uzman öğretmenler ile birlikte eğitim alırsınız. Sınıflarımız öğrencilerin öğrenme hızlarına göre hazırlanmıştır. Az kişi ile işlenen derslerde öğrenci daha kolay motive olabilmektedir. Öğretmenleriyle birlikte daha çok diyalog kurabilmektedirler.

Dershanemizde öğrenci psikolojisinden anlayan rehberlik öğretmenlerimiz vardır. Öğrencilerin sınavla ilgili yaşadıkları bütün sorunla ilgili hizmet vermektedir. Günümüzde hızlı bir şekilde değişen sınav sistemleri hakkında doğru bilgi almak oldukça zor. Bunun için rehberlik servisimiz aktif olarak hizmet vermektedir.

Öğrencilerimizin sınavlara sistemli şekilde hazırlanmaları adına öğrencinin öğrenme hızlarına göre Ankara dershaneler koçluk sistemi ile çalışma programları hazırlamaktadır. Bu programla öğrenci ne zaman konu anlatımı bakacağına ne zaman soru çözeceğini bilebilir. Gününüzü boşa geçirmek istemiyorsanız mutlaka uygulamalısınız. Dershanemizde sınırsız etüt ve birebir olanağı bulunmaktadır. Tam gün eğitim verilmekle birlikte size uygun programa kayıt yaptırabilirsiniz.

Konular çoğaldıkça akılda tutması güçleşmektedir. Bu durum için hafıza teknikleri öğretilmektedir. Bu teknik sayesinde öğrenilen bilgiler uzun süreli belleğe kaydedilip soru ile karşılaşılınca kolaylıkla hatırlanmasını sağlamaktadır.

Dershanemizde düzenli olarak deneme sınavı yapılmaktadır. Bu sınavlarda özgün sorular yer almaktadır.  Velileri de düşünmekteyiz. Öğrencilerinden haberdar olsunlar diye veli bilgilendirme sistemi bulunmaktadır. Öğrencinin devamsızlıkları, deneme sınav sonuçları, öğrencinin ilerlemeleri gibi bilgileri yer almaktadır.

Ankara dershaneler yılların vermiş olduğu tecrübe, güçlü kadro ve sınav sistemine uygun kaynaklar ile birlikte sizleri en iyi şekilde sınava hazır hale getirmekteyiz.

 

Comments are closed.